8 marca 2011

ESL: MECZ - CHICKENS FARM CORPORATION

ESL: Winter League 2011 - PlayOffs - runda 1
Rozpoczynamy fazę PlayOffs ligi ESL Winter League 2011. W rundzie 1 spotykamy się z polskim klanem CFC z którym graliśmy mecz finałowy polskiej ligi ESCN. Zapowiadał się zacięty i wyrównany mecz, oba zespoły prezentują podobną formę . Rozlosowane zostały mapy: Bridge - Classic., Alley - T&H i na dogrywkę Impact - AO. Na każdej mapie gramy po 6 rund (3 na stronę).

Bridge - Classic – 2:4
Gramy drugi mecz na tej mapie i totalnie improwizujemy . Rozpoczynamy od szturmu na most . W każdej rundzie przechodzimy most bez strat własnych ale w "south city" za każdym razem czekał na nas komitet powitalny klanu CFC.
Mimo tego, że podchodziliśmy do objectiva bardzo blisko to przeciwnik dobrze się bronił w terenie zabudowanym, przegrywamy 0:3 i zmiana stron. W defie, teoretycznie łatwiejszym, gramy fatalnie i popełniamy błędy. Niektóre dało się naprawić poza 1, w którym klan CFC dobiega do Objectiva . Trzeba zaznaczyć, że operator urządzenia miotającego M320 klanu CFC był czasami dokładny jak szwajcarski zegarek . Przegrywamy na moście 2:4.

Alley - Take & Hold 3:2
Mecz na tej mapie był bardzo wyrównany lecz w zespole działo się coś dziwnego. Popełnialiśmy proste błędy, spóźnialiśmy się z decyzjami, nie obyło się też bez krzyków . Ostatnią rundę udaje nam się wygrać dzięki czemu wygrywamy mapę Alley i na dogrywkę gramy na mapie Impact.

Impact - Activated Objective 2:1
Znowu bardzo wyrównany mecz, żadna z drużyn nie ryzykuje i gra na remis. Kontynuacją problemów z komunikacją...
G: Robią Z
U: OK :)
Po totalnym olaniu tej wiadomości... przeciwnik robi objective i przegrywamy rundę :) Przez to mamy 4 remisy i wynik 1:1. Gramy druga dogrywkę . Dogrywka za bardzo nie różni się od pierwszej „części” meczu ale udaje nam się z początku wygrać 1 rundę i przez kolejne 3 rundy remisować. W 5 rundzie udaje nam się skutecznie zrushować objective i z wynikiem 2:0 (3) mamy już zapewnione zwycięstwo. Ostatnią rundę zagraliśmy już na luzie a kurczaki szarżą rozjechali nas w ciągu kilkunastu sekund i z wynikiem 2:1 wygrywamy cały mecz.

Na wszystkich 3 mapach momentami graliśmy nerwowo i bezmyślnie. Każdy ze składu popełniał poważne w skutkach błędy, było dużo krzyku i motania. Mimo tych wszystkich problemów i niedociągnięć, graliśmy swoje i ...wygraliśmy.
Szkoda, że na samym początku fazy PlayOffs spotkały się dwa zespoły z polski, przez co do dalszej rozgrywki przechodzi tylko jeden . W półfinale spotkamy się z drużyną -LSTS- liderami grupy B, która czekała na rywala z rundy 1.

Na koniec podziękowania dla klanu 4SPR i NoIT za pożyczenie serwerów na mecz.

Skład: LELEK, UTYL, JABOL, GACEK