9 stycznia 2011

ESCN: MECZ - THE COLLIMATORS

ESCN Liga Sezon I - mecz 3
Dobrze zaczynamy 2011 rok :) Wygrywamy kolejny mecz w lidze ESCN i zbieramy kolejne 3pkt. Tym razem przeciwnikiem była drużyna „The Collimators” - czyli drugi skład klanu [NoIT].
Start od strony Black (w końcu wiemy, która strona gdzie zaczyna :) zawsze kazaliśmy przeciwnikowi wybierać stronę bo nie mieliśmy pojęcia gdzie wylądujemy :) - nie ma to jak profesjonalne przygotowanie do meczu :)).
Zaczęliśmy bardzo ładnie - bez żadnych strat. Z łatwością wygrywamy pierwsza rundę i... pół godziny przerwy (jak nie lepiej). Serwer ligowy był źle ustawiony (tak jakby wcześniej był dobrze...).
W międzyczasie odbył się turniej w skokach :) bez nart oczywiście:). Śmiechu było tyle, że Utyl płacząc powiedział tylko „teraz to kurwa na bank przegramy”:) Ale nie było aż tak źle :P pozbieraliśmy się do kupy i przenosimy się na serwer GNSów gdzie kontynuujemy mecz z wynikiem 1:0. Wszystko idzie jak należy i wygrywamy 4 rundy pod rząd. Przy wyniku 5:0 coś się u nas psuje i przegrywamy 2 rundy. Następnie się poprawiamy :) i zdobywamy kolejne 3 rundy. Pod koniec meczu wpadamy na wspaniały pomysł rusha :). Niby szerszenie, a padliśmy jak muchy :)

Jesteśmy już w połowie ligi. Przed nami jeszcze 3 mecze. W tej chwili razem z klanem CFC mamy po 9pkt. Zajmujemy obecnie 2 miejsce.