29 maja 2012

ESCN: MECZ - ELITE STARS SQUAD

13 kolejkę ligi ESCN gramy z zespołem ESq z którym graliśmy pierwszy mecz (jeszcze pod tagiem GNS I) na mapie Ranch. Pomimo wyrównanej walki mecz przegraliśmy. W meczu rewanżowym zagraliśmy na mapie Impact – VIP. Wyglądało na to, że mecz się nie odbędzie, ponieważ zespół ESq miał problemy ze składem.
Jednak (po regulaminowym terminie rozpoczęcia meczu) pojawia się trzeci zawodnik klanu ESq więc gramy mecz 4vs3. Pomimo naszej przewagi, mecz i tak zapowiadał się na bardzo trudny :).

Mecz rozpoczęliśmy tragicznie ! Nic nam nie wychodziło, brakowało komunikacji w składzie. W zasadzie nas to nie dziwiło bo od dłuższego czasu nie gramy już w AA3 (gramy sporadycznie).
Pomimo przewagi, przegrywaliśmy runda za rundą, robąc poważne błędy (Jabol o mało nie rozwalił klawiatury :D). I tak o to w śmieszny sposób w połowie spotkania jest wynik 1:5. Po tych ciężkich 6 rundach, przypomnieliśmy sobie klawisze z gry AA3 i zaczęliśmy odrabiać straty :). Pomimo że dalej mieliśmy problemy, radziliśmy sobie coraz lepiej, wygrywając drugą połowę 5:1 i doprowadzając końcowy wynik do remisu.

Jednak uwagę naszą (w zasadzie Lelka) przykuło to, że na TS ESq, z dwoma graczami którzy grali mecz, siedział gracz Bambus z klanu CFC. Dlatego Lelek zaczął szybko po meczu zbierać dowody przestępstwa :) i złożył protest. Przy okazji wyszło, że mecz grał zawodnik z niepoprawnym GUIDem, dlatego mecz wygrywamy przez WO 12:0.

Jakimś cudem mamy 3 pozycje w lidze :). Następny mecz gramy z klanem Wester[PL]atte na mapie Bridge – classic.