16 marca 2012

ESCN: MECZ - VICTORIANS

Pierwszy mecz IV sezonu ligi ESCN gramy z klanem Victorians na mapie Stronghold AO. Oczywiście, tradycji klanowej zmieniać nie zamierzamy czyli przygotowania do meczu brak :). Rozpoczęcie meczu troszkę się przeciąga, zajęty serwer ligowy, więc robimy troszkę dłuższą rozgrzewkę na publiku. Na początku drobne problemy w zespole Victorians, nie wpisuja discarda (robią to źle) więc krótka lekcja pt.”Jak rozpoczynamy mecz”, do tego wszystkiego zwiecha serwera i potrzebna interwencja Seybee. Około godziny 22 rozpoczynamy w końcu mecz.

Zaczynamy od spawna w twierdzy i 3 rundy w miarę sprawnie wygrywamy. Zmieniamy stronę i tu zaczynają się schody :). Za bardzo pchamy się do przodu, szwankuje trochę komunikacja i synchronizacja, do tego dochodzi perfekcyjna znajomośc mapy :). Tracimy jedną rundę w której chłopaki z Victorians pokazują nam swoje pazurki :D. Połowa spotkania i wynik 5:1.
W drugiej połowię my gramy po staremu a przeciwnik z rundy na rundę gra coraz lepiej. Udaje nam się wygrać 3 rundy, 1 remisowa i 2 rundy w plecy.

Jak na mecz rozpoczynający sezon nie było tak źle. Od następnej kolejki będziemy już mieli własny serwer więc przed meczem powinniśmy już coś kombinować z taktyką na mecz :). Kolejny mecz gramy z Melon Klan na mapie Bridge – CO.