25 lutego 2011

ESL: OBJECTIVE 4ON4 NIGHT CUP #2

America's Army 3 Objective 4on4 Night Cup #2
Jesteśmy już po 2 edycji Night Cupa. Tym razem Nocny puchar odbywał się na mapie Alley (VIP i T&H) i standardowo rundy trwały 2min. Do turnieju przystąpiło 10 klanów.
Tym razem mieliśmy trochę więcej szczęścia i udało nam się wywalczyć 1 miejsce w turnieju :) Szkoda, że w pierwszej rundzie musieliśmy się spotkać z Chromami. Gdyby był inny układ w drzewku turnieju, może byśmy się widzieli ponownie w finale. Fajnie też poinformować, że jest to drugi Night Cup
wygrany przez polski klan :).

Jako ciekawostka można też dodać, że finał można było oglądać na stronie http://www.livestream.com. Niestety admin miał pewne problemy i po ponad 10 minutach streaming został zakończony. Obraz trochę lepszy od relacji z ESCN ale brakowało dźwięku. Szkoda :D może następnym razem wyjdzie to lepiej.

Runda 2 - CHROME- Take & Hold - 2 : 6
Na pierwszy ogień gramy z Chromami z którymi w poprzedniej edycji przegraliśmy w finale. Klan Chrome jest po pierwszej rundzie (my pauzowaliśmy), w której pokonał zespół Hakkapeliitat. Rozpoczęliśmy od zdobycia niewielkiej przewagi 2:0 (3), którą próbowaliśmy za wszelką cenę utrzymać. Ale przy wyniku 5:1 (3) było już wszystko jasne, tym razem to nam udaje się wygrać spotkanie. Ogólnie mecz na wysokim poziomie.

Runda 3 – FREE DEVILS - VIP - 4 : 8
Kolejny mecz z włoskim klanem -=FD=- . Tak samo jak to bywa z włochami :) opóźnienie z powodu złego ustawienia serwera. Po paru minutach wchodzimy na serwer i gramy. W pierwszej połowie meczu popełniamy sporo błędów przez co przegrywaliśmy 2:4. Wydawało się, że już wszystko stracone a straty będzie trudno nadrobić. Próbowaliśmy wyrównać wynik do remisu. Jak się później okazało, druga połowa meczu wyszła nam perfekcyjnie – wygrywamy wszystkie 6 rund.

Runda 4 - Commando Forze Speciali - Take & Hold - 1 : 6
I tak po 2 meczach i 30 minut czekania na przeciwnika dochodzimy ponownie do finału. Tym razem po przeciwnej stronie znalazł się włoski klan {CoMfOs}. Kiepsko widzieliśmy ten mecz patrząc, że na serwerze Lelek i Utyl mieli aż 190 ping (przeciwnik 30-40). Chociaż, to może dlatego Lelka było tak ciężko ubić w tym meczu :). Początek był grany dość spokojnie. W połowie meczu wygrywaliśmy tylko 2 rundami (2:0 (4)). Im bliżej końca widać było, że Comfosom kończyły się rundy i grali trochę nerwowo – dzięki temu my czekaliśmy aż popełnią jakiś błąd i powoli dokładaliśmy sobie po 1 rundzie.
Mimo, że był to finał a wszystkie rundy trwały do ostatniej sekundy, gdzie to właśnie przy ostatnich sekundach wszystkie objectivy były robione/zdejmowane i nikt nie był pewien dla kogo padnie punkt, to trzeba przyznać, że dość łatwo ten mecz wygraliśmy. Mało popełnionych błędów, a jak już się coś wydarzyło – szybko naprawiane.
Świetnie się spisali podczas finału Lelek i Jabol (gdzie Jabol raz sam wygrał rundę).

Skład: LELEK (VIP), UTYL, JABOL, GACEK