19 grudnia 2011

ESCN: MECZ - WESTERPLATTE

Liga ESCN Sezon III - mecz 9

Po 2 tygodniach przerwy, pauzowaliśmy z powodu aktualizacji gry do wersji 3.2, rozgrywamy ostatnie spotkanie w III Sezonie Ligi ESCN. Naszym przeciwnikiem tym razem jest zespół Westerplatte, który jest miłym zaskoczeniem w tym sezonie i z którym walczymy o 4 pozycję w lidze. Jak pechowy sezon to pechowy. Przed meczem spotykamy się składem: Lelek, Utyl, Louis i Fosfik.
Na 15 minut przed spotkaniem Lelkowi wyłącza się blaszak i przemawia do niego bios płyty głównej: piii, pi, pi :) I po raz kolejny w sezonie szybki „telefon do przyjaciela”, pojawia się Jerry który wskakuje za Lelka.

Jak cały sezon gramy na luzie i początkowo wygląda to dość cienko :). Chłopaki z Westerplatte stawiają zaciekły opór (prawie jak w '39 :D) i do zmiany stron wygrywają 2:1. Zmieniamy stronę i próbujemy odrabiać straty, co nam się udaje. Połowa spotkania i wynik 3:2 (1). Od tego czasu gramy zdecydowanie lepiej, lecz przeciwnik nie daje za wygrana do końca. Popełniamy trochę błędów ale też gramy coraz bardziej zespołowo. Mecz kończymy wynikiem 7:4.

Dobry meczyk, dobra postawa zespołu Westerplatte, który grał do końca i sprawiał nam duże problemy. Był to ostatni mecz i III sezon ligi ESCN kończymy na 4 miejscu, mając identyczną ilość punktów co klan Westerplatte ale lepszy stosunek RW/RP.