5 maja 2009

GAMEMOD: MECZ 1 - SQUN

No i po pierwszej kolejce w Net Series League AA EU. Dawno nie graliśmy tak dobrego meczu i to jeszcze na Urban Assault :) Tym razem po przeciwnej stronie grał klan z nieco wyższej półki. Miały być baty... a przy odrobinie szczęścia mielibyśmy na starcie 3pkt w tabeli.

Po pierwszej połówce było 4:1 dla nas. Następnie przejście na stronę east gdzie popełniliśmy spore błędy co dało nam remis 5:5. Mała przerwa i dogrywka (2 rundy na stronę). Po dwóch rundach było 1:1 i tak jak to parzyflak powiedział "zgubiły nas emocje". Dwie ostatnie rundy wygrali SqUny i przegraliśmy dogrywkę 3:1. Mimo, że mecz przegraliśmy i nie zarobiliśmy żadnego punktu to i tak jesteśmy zadowoleni z tego meczu :), może następnym razem będziemy mieli więcej szczęścia?

WYNIK: 5 - 7
SKŁAD: LELEK, UTYL, JABOL, PARZYFLAK